Adıyaman Yemek Siparişi – 0416 227 00 10

 

Pandemi süresince restaurantlar kapalı olabilmektedir. Vaka sayılarının artmasıyla alınan kararlar içinde yalnızca paket servise izin verilmektedir. Bizde newzET olarak sizlerin siparişlerinize yetişmek ve taleplerinizi karşılamak için paket servislerimizle sizlere restaurantımızdaki lezzeti getiriyoruz. Adıyaman yemek siparişi vermek isteyenler kolayca menümüzü inceleyebilir ve sipariş verebilirler.

Adıyaman yemek siparişi menü

 

Adıyaman yemek siparişi vereceğim ne yapmalıyım?

Eğer Adıyaman/Merkez de ikamet ediyorsanız yapmanız gereken şey çok kolay. Yemek sepeti gibi online yemek uygulamalarına üyelik oluşturmadan hemen arayarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca fiyatları ve menüyü ararken sitenin içinde kaybolmanıza gerek yok. Çünkü biz sizin için her yere sipariş butonları koyduk ve menüyü yerleştirdik. Bu sayede kolaylıkla yemeği seçip arayarak sipariş verebilirsiniz.

Adıyaman yemek siparişi vereceğim, ne yemeliyim?

Adıyaman yemek siparişi

NewzET olarak tüm yemeklerimiz birbirinden lezzetli. Fakat illa bir öneride bulunmamız gerekiyorsa özel newzET köftemizi mutlaka deneyin deriz. Deneyimleri yılları aşmış ustaların bu sırlı köftelerinin tarifi çok istendi. Yiyen tadına doyamadı ve hep olumlu geri bildirimler aldık. Bu yüzden bizde çok mutluyuz. Müşterilerimizin en sevdiği yemeklerden birisi newzET köfte. En fazla sipariş aldığımız ürünlerimizden. Sizde sipariş vererek deneyebilirsiniz.

Adıyaman yemek siparişi vereceğim, yanında meze gönderiyor musunuz?

Biliyoruzki bazı restaurantlar yalnızca sipariş verilen yemeği göndermektedir. Yanında herhangi bir ikramlıkta bulunmamaktadır. Fakat newzET müşterisinin yalnızca karnını değil aynı zamanda gönlünü doyurmayı da hedeflemiştir. Siparişlerinizin yanında zengin garnitür sunumu bulunmaktadır. Hiçbir ikramlık için ekstra ücret alınmamaktadır.

Ücretsiz ikramlıklar neler?

Adıyaman yemek siparişiniz ile birlikte newzET olarak sizlere ücretsiz bir şekilde irmik tatlısı, yoğurtlu çorba, ezme, çiğköfte, salata, köz biber, köz soğan, yeşillik, turşu, ekmek gibi ikramlıkları ücretsiz olarak göndermekteyiz.

 

Yemek sepeti Adıyaman da neden yoksunuz?

Online yemek platformuna kayıtlı olan işletmeler platforma ödemiş oldukları ücreti müşterilerine yansıtabilmektedir. Biz müşterilerimize böyle bir fiyat yansıtmak istemediğimiz için arayarak sipariş verme kolaylığı sağlamak istedik. Bununla ilgili talepleriniz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü geri bildiriminiz buraya tıklayabilirsiniz. İstek ve önerilerinizle gelişiyor, kalitemizi artırıyoruz. Teşekkür eder Afiyet olmasını dileriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.