Adıyaman lokantası, insanların bölgesel olarak çoğunlukla tercih ettikleri yemek yerleri demektir. newzET gibi ünlü et restoranları bu tanımı iyi karşılamaktadır. Lokanta içerisinde lezzetli et ürünlerinin, kebapların, pidelerin bulunduğu bir alandır. Elbette bununla sınırlamak eksik olacaktır. Çeşit çeşit mezeler bir lokantanın olmazsa olmazıdır.

newzET müşterisine yemeklerin yanında ücretsiz meze ikramında bulunmaktadır. newzET’i en çok öne çıkaran da budur. Zengin bir garnitür sunumu yapmaktadır. Bu garnitürlerin içeriği şöyledir.

Salata

Tatlı

Yoğurtlu Çorba

Cacık

Ezme

Köz biber

Köz domates

Köz soğan

Pilav

Adıyaman lokantası konusunda öncü olmayı başarmış olan newzET hem bir lokanta hem bir adıyaman kebapçı hem de cafe&bistro’dur. Aslında herkese hitap etmektedir. Yani lokantacılık tanımının dışına çıkmayı her anlamda başarmıştır. Adıyaman lokanta denildiğinde ilk sırada yer almasına rağmen çeşit çeşit kahvelerinin kuzine yanında yudumlanmasıyla Adıyaman’da benzersiz bir cafedir.  newzET’in sıkı müşterileri kış aylarında kestanelerini alıp restoranı ziyaret etmektedirler. Herkesi kendi evinde gibi hissettirmektedir.

 

Adıyaman Lokantası

 

Bununla birlikte Adıyaman lokanta denildiği zaman toplu yemek siparişleri de bunun bir parçasıdır. Nişan, düğün, kına gibi organizasyonlarda newzET profesyonel anlamda üstün lezzetli yemekleri ile bu sürecinizi destekler. %100 memnuniyet garantisi verir. Yılların deneyimine sahip ustaların mutfak sırları adeta newzET’in çok özel bir lezzetine götürür. Lezzeti tadan herkes istisnasız bayılmıştır. Çünkü newzET yola çıktığı ilk andan itibaren herkesin damak tadını hedef almıştır.

Adıyaman lokantacılık durumunu genel olarak değerlendirmek gerekirse pandemi süresince lokanta sahiplerinden açık kalabilenlerden bazıları paket servis ve gel al ile bu hizmete devam etmiştir. newzET tüm bu süreçte Adıyaman halkının yanında olmuştur. Hızlı paket servisleriyle müşterisi için harika bir deneyim yaşamıştır. Müşterisinin içine sinebileceği şekilde hazırlanan paket servisler hijyen kurallarına en önemli adım olarak benimsenerek hazırlanmıştır. Çalışanların tamamı maske ve eldiven kullanmış ve belli aralıklarla maskelerini ve eldivenlerini değiştirmiştir. Ayrıca Paket servise çıkan elemanlar temassız bir şekilde müşteriye siparişlerini teslim etmiştir. Tüm bunlar yapılırken de mezeler asla unutulmamış tek tek paketlenmiştir.

 

Adıyaman Lokantası

 

Sizde bu deneyimi yaşamak isterseniz bizi yerimizde ziyaret edebilir ya da sipariş verebilirsiniz. Bizi sosyal medya hesabımızdan takip etmek için buraya tıklayınız. Ayrıca menümüzü inceleyip sipariş vermek için buraya tıklayınız.

Afiyet olsun!